«1...7071727374...81»

Felhasználó
6 éve
Hali emberek.
Szerintem a Ferrarinak idén sem jön össze semmi. :)
Szia Snowi.
Hát azért ebbe vitába mernék szállni mert a tavalyi évhez képest egyértelműen mind a futamgyőzelmek tekintetében mind a pontokban is jobban áll.
Az más tészta hogy ez az utóbbi 2 futam mondjuk úgy nem a legjobban alakult de az autó legalább versenyképes ha nem zúzzák le az első körben, kanyarban vagy a levezető körben :D
Még ha nem ez nem is egyértelműen külső tényezők miatt csak mert túl optimistán mérik fel a helyet.
Persze meg ha épp nem döglik le az edzésen vagy a rajtnál.
Az az egy ad még reményt hogy az Amcsik tuti szeretnék ha az utolsó futamig nyitott maradna a küzdelem és a Japán nagydíjon ledöglesztik a nigger Mercit is hogy szorosabb maradjon a végjáték! :D
Ámm üdv örülök Fradi hogy hosszú idő után újra benéztél. :)

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
6 éve
new-logo.jpg

Én nagyon remélem, hogy ezzel az új logoval nem valami indycar és Nascar feelinget akarnak behozni. Mert nekem sajnos logikusnak tűnik. Az amerikai Liberty Media saját termékét, egy főleg Európában népszerű autóversenyt, az F1 nézői táborát akarja kiszélesíteni. Sajnos logikus lépés az Amerika felé nyitás és nyilván otthonossá akarják varázsolni számukra, hogy 'lám ez is olyan majdnem mint a Nascar, meg az Indy'. Nagy váltásról beszélnek, de ne legyen igazam, hogy ilyen lesz.

Legutóbb szerkesztve FLI által.

getbanner.php?n=FLI

Felhasználó
6 éve
A Ferrari ezt nem fogja hagyni! :)

tlm01hnoox4xt5kgvlqp.png

Legutóbb szerkesztve SnowFlake által.

rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
6 éve
Nem értem mit akarnak a Forma-1-el....De az biztos hogy túl van már bonyolítva az egész. Csak az első szárny majdnem annyiba került idén, mit egy hajtáslánc. Jövőre 3 motor egész évre. Körülbelül 1000 rajtbüntetés lesz. GG

Felhasználó
6 éve
9l6zwl6qhu1gana417rh.png
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
6 éve
Kezdődik lassan! :D

Felhasználó
6 éve
hnxveympaxv3hj48udvh.jpg
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
6 éve
Álcafestésnek nem is rossz! :D Olvastam a Ferrariról, hogy Kanadáig tavalyi erőforrás lesz benne, lehet addigra el is megy a szezon nekik. RedBulltól várom a Merci megszorítását, McLarentől pedig a 4. helyet, és pár dobogót Fernando papától.

Felhasználó
6 éve
Hmm én nem is olvastam ilyet... Annyit olvastam telibe piros lesz semmi fehér szárny meg ilyesmik. Nem örömhír. :s
rl.gifAki a FERRARIT szereti rossz ember nem lehet! rl.gif

Felhasználó
6 éve
Wéber Gabi írta Facebookon ezt a régi erőforrást. A Santander elment, a feliratuknál volt fehér a kocsi.
«1...7071727374...81»